Zwrot dekodera do NC+

Zwrot dekodera do NC+

Artykuł Miesiąca Prasówki

Obecnie w każdym domu na honorowym miejscu z pewnością ulokowany jest telewizor. Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez telewizora. To właśnie dzięki temu urządzeniu i oczywiście odpowiednio podłączonemu do niego dekoderowi możliwe jest oglądanie ulubionych kanałów. W zależności od oferty danego dostawcy usług, możemy cieszyć się niezwykle szeroki asortymentem kanałów sportowych, ale możemy także cieszyć się szeroką ofertą programową w zależności od tego, jakie seriale i wiadomości najbardziej lubimy oglądać. Nie da się ukryć, że telewizor rzucił na otaczającą nas rzeczywistość całkiem inne światło.

Urządzenie to potrafi skutecznie zabić samotność, towarzyszyć nam podczas wykonywania codziennych obowiązków, a także nawet pomóc w skupieniu uwagi. Wiele osób docenia również zaawansowane funkcje telewizorów jak np. wbudowany w nich modem Bluetooth czy Wi-Fi. Oczywiście telewizor bez odpowiedniego dekodera nie mógłby spełniać swojej roli. Najpopularniejszym dostawcą usług telewizji w naszym kraju jest NC+. Abonenci mogą więc zawierać umowy i w ich ramach korzystać z udostępnionego przez firmę sprzętu. Oczywiście wraz z zakończeniem umowy, sprzęt ten należy oddać do operatora. Jak więc można zwrócić dekoder do NC+?

Zamów kuriera i zwróć dekoder w prosty i szybki sposób!

Usługa zamów kuriera jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów na to, by zwrócić dekoder do NC+. Oczywiście jest to również sposób niezwykle wygodny i nie wymaga od nas nawet najmniejszego wysiłku. Klient może wybrać jedną z wielu usług z kategorii zamów kuriera. Wyboru można dokonać spośród kurierów DHL, GSL, FedEx, czy nawet i DPD. Co więcej swoją usługę w tym zakresie oferuje również świetnie nam znana Poczta Polska. Jednak jak można zwrócić dekoder do NC+ przy pomocy kuriera? Otóż w pierwszej kolejności trzeba przejść na główną witrynę internetową operatora, a następnie pobrać i wypełnić formularz. Można zrobić to całkowicie zdalnie i w ten sam sposób przesłać go do biura obsługi klientów NC+. Kolejnym krokiem jest otrzymanie na nasz adres e-mail swoistego listu przewozowego. Warto go więc wydrukować, najlepiej w dwóch egzemplarzach, gdyż znajduje się tam również numer, który pozwoli nam skorzystać z usługi śledzenia paczek. Oczywiście po wydrukowaniu listu przewozowego trzeba zamówić odpowiedniego kuriera. Wspomniane już zostało, że w tym zakresie klienci mogą skorzystać z wielu dostępnych możliwości jak np. GSL, DPD, DHL czy chociażby FedEx lub Poczta Polska. Usługa zamów kuriera jest realizowana niezwykle szybko na terenie całego kraju, więc z pewnością na przyjazd kuriera nie będziemy zbyt długo czekać. List przewozowy trzeba wręczyć więc przewoźnikowi, a on zajmie się jego dostarczeniem pod wskazany adres. W momencie kiedy odbierze on paczkę i wprowadzi ją do systemu, można rozpocząć korzystanie z usługi jaką jest śledzenie paczek. Wówczas na stronie właściwego kuriera czyli GSL, DPD, DHL, FedEx lub Poczta Polska wystarczy wybrać opcję „śledź moją paczkę”, a następie wprowadzić indywidualny i unikalny numer paczki, który znajdziemy na liście przewozowym. Dzięki tej usłudze możemy na bieżąco wiedzieć, gdzie w danym momencie znajduje się paczka, a także nie martwić o to, czy rzeczywiście zostanie ona dostarczona do odpowiedniego adresata.

O czym należy pamiętać zwracając dekoder do NC+ kurierem?

W pierwszej kolejności, jeśli abonenci zdecydowali się na zwrócenie dekodera do NC+ przy pomocy usługi zamów kuriera, muszą oni pamiętać o tym, że ich obowiązkiem jest odpowiednie zabezpieczenie paczki. Kurierzy nie ponoszą bowiem odpowiedzialności za przedmioty podczas transportu, a także nie zawsze mają w zwyczaju obchodzić się z paczkami w niezwykle delikatny sposób. Warto więc odpowiednio zapakować paczkę w karton, a także wypełnić jego wnętrze folią bąbelkową lub innym wypełniaczem. Nie można zapomnieć również o solidnym zaklejeniu pudełka lub po prostu owinięcie go folia stretch. Tak zapakowany dekoder bezpiecznie dotrze do operatora którym jest NC+.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments